Uusi myyntituotteemme on hiirimatto!

Kirjastomme ja toimitilamme oli tänään avoinna kirjojen lainaajille ja palauttajille sekä sukututkimusneuvontaa tarvitseville ja jäseniämme kävikin paikalla lomittain alun toistakymmentä. Illan päätteeksi puheenjohtaja Riitta Kokko-Parikka esitteli yhdistyksen toimintaa verkossa. Esitystä oli seuraamassa 9 henkilöä.

Lisäksi tänään lanseerattiin uusi myyntituotteemme, Lahden seudun sukututkijat ry:n tunnuksin ja värityksin varustettu pyöreä hiirimatto. Sen halkaisija on 20 cm ja paksuus 3 mm. Ulkopinta on laminoitua paperia, alapuoli mustaa vaahtomuovia. Hiirimaton hinta on 5 €. Tuotetta voi ostaa tapahtumissamme, postitse tilattaessa hintaan lisätään postikulut. Tästä voit tilata hiirimaton ja muita tuotteitamme postitse: https://lahdenseudunsukututkijat.com/wordpress/myytavien-tuotteiden-tilaaminen-verkosta

Lahden seudun sukututkijat ry:n uusi myyntituote, hiirimatto

Yhdistyksen puheenjohtaja Riitta Kokko-Parikka ja hallituksen jäsen Risto Ruohonen esittelemässä uutta myyntituotetta

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *